İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

28 Nisan Pazar 2019 Günlük Burç Yorumları !

28 Nisan Pazar 2019 Günlük Burç Yorumları alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde ve daha birçok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. 28 Nisan Pazar 2019 Günlük Burç Yorumları ? 28 Nisan Pazar 2019 Günlük Burç Yorumları özellikleri nedir? İşte 28 Nisan Pazar 2019 Günlük Burç Yorumları , burçlar ve burç tarihleri…

Koç Burcu

Sanatsal yaratıcılığınızın artacağı, mistik alanlara odaklanarak içsel bir yolculuğa çıkacağınız bir gündesiniz. Hangi alanda çalışıyor olursanız olun, hareket etmeden önce yapacağınız şeyin sonucunu gözünüzde canlandırmanız yararınıza olacaktır.

Hbr4.CoM Önerisi: Ruhani bir yolculuğa çıkacağınız bu dönemde meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir.

Boğa Burcu

Normalde düşünsel alandan çok direkt uygulama alanını sevmenize rağmen, idealist yönünüzün ortaya çıkacağı bir döneme giriyorsunuz. İnsanlıkla ilgili büyük düşünceler kafanızı meşgul edecek, günlük küçük hayatınıza derin bir nefes molası vereceksiniz.

Hbr4.CoM Önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.

İkizler Burcu

Hayal etmekten korkmayın. Hayatınızla ilgili gerçekleştirmek istediğiniz büyük hayallerinizi hayata geçirmeniz için önünüzde hiçbir engel yok. Kaybedeceğiniz bir şeyin olmadığını anladığınızda, harekete geçmeniz de kolaylaşacak.

Hbr4.CoM Önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir.

Yengeç Burcu

Okyanus aşırı bir tatilin hayalini kuruyor olabilirsiniz. 2024’e dek sürecek parlak bir döneme giriyorsunuz ve bu yüzden istediğiniz hayali kurmakta, hayatınızda yapmak istediklerinizi sonuna kadar gerçekleştirmeye çalışmakta özgürsünüz. Kaderin sizi daha yüksek bir noktaya taşımasına izin verin, mistik güçlerinize güvenin.

Hbr4.CoM Önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin.

Aslan Burcu

Mutlu tesadüflerin kapınızı çalacağı, hiç ummadığınız anda güzel şeylerin bir anda gerçekleşeceği bir döneme giriyorsunuz. Özellikle bugün ve yarın aşk ve yaratıcılık konularında çok olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Gözünüzü dört açın.

Hbr4.CoM Önerisi: Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın.

Başak Burcu

Ruhunuzu tamamlayacak bir aşk ya da yaratıcılık alanında yaşayacağınız bir ortaklık kapınızda bekliyor. Kendinizi gerçekten yaşıyor hissedeceksiniz. Duygusal olarak yakınlığa ve bağlanmaya ihtiyacınız var.

Hbr4.CoM Önerisi: Eğer yolunda giden bir ilişkiniz varsa, sizi birbirinize bağlayacak adımları atmak, hayatınızın en mutlu dönemi olabilir. Ancak hayatınızın geri kalanını biriyle beraber geçirmeye karar vermeden önce, bu bağlılığa gerçekten hazır olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor.

Terazi Burcu

İş hayatınızda üretkenliğinizin yüksek olacağı bir gündesiniz. Eğer zam ya da tatil gibi istekleriniz varsa, bugün gündeme getirebilirsiniz. Size destek veren insanlara teşekkürünüzü sunun, karşılığını alacaksınız.

Hbr4.CoM Önerisi: Haftasonu için yakınlarda bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız, İstanbul çevresindeki butik otellere göz atabilirsiniz.

Akrep Burcu

Yaratıcılığınızın artacağı ve tutkularınızın ön plana çıkacağı bir döneme giriyorsunuz. Sanatsal bir hobiniz varsa bunu mesleğiniz haline getirmeyi düşünebilirsiniz. Hayatta gerçekten mutlu olduğunuz şeyi yapmanız için her şey uygun hale geliyor.

Hbr4.CoM Önerisi: Hayatınızda gerçekten ne yapmak istediğinizin farkına varabilmeniz için, öncelikle kendi sesinizi duyabilmelisiniz. Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yanstmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.

Yay Burcu

Kendinizi “yuva” isteği içinde bulabilir; aile kurmak, sakinleşmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde, hayatınızın geri kalanını sağlam bir zemine oturtma düşüncesiyle hareket edeceksiniz. Uzun vadeli planlar yapabilirsiniz.

Hbr4.CoM Önerisi: 2006 yılında yapılan bir araştırmaya göre, özveri ve fedakârlık alışverişinde bulunan kişilerin diğerlerine nazaran daha mutlu evlilikleri oluyor

Oğlak Burcu

Sinema, dini çalışmalar ya da şifa sanatı gibi konular entelektüel merakınızı çekebilir. İçinizdeki teorisyeni keşfetmeniz için harika bir dönemdesiniz. Resim, müzik ve ruhsal alanlardaki yeteneğinizin farkına varabilir; bu alanları hayatınızın merkezine alabilirsiniz.

Hbr4.CoM Önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi ise çoğunlukla o kadar kolay değildir.

Kova Burcu

Kulağa ne kadar olağandışı gelirse gelsin, ünlü ve zengin olmayı hayal edebilirsiniz. Lüks ve para isteğiniz artacak. İçinizdeki büyük yeteneği keşfetmeye çalışacaksınız. Kendinize olan güveninizi kolaylıkla paraya dönüştürebilecek güce sahipsiniz.

Hbr4.CoM Önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için

Balık Burcu

Hayatınızın amacını anlayacağınız ve bunu gerçekleştirmek için içinizde büyük bir güç bulacağınız harika bir döneme giriyorsunuz. Kendi sesinize kulak verin, evrenin sizin tarafınızda olduğunu unutmayın.

Hbr4.CoM Önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır.

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri