#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,8185
  %0,10
 • EURO
  7,5712
  %0,32
 • ALTIN
  377,49
  %0,30
 • BIST
  8,4228
  %0,34
26 Mayıs 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları !

26 Mayıs 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları !

26 Mayıs 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları ! alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde ve daha birçok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. 26 Mayıs 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları ! ? 26 Mayıs 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları ! İşte 26 Mayıs 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları ! burçlar…

Koç Burcu

Uzun süredir planladığınız ev değişikliğini yakın zamanda yapabilirsiniz. Taşınma sürecini başlatmadan önce yeni evinizin dekorasyonuyla ilgili kapsamlı bir yenileme düşünüyorsunuz. Duvarların rengini değiştirmekle başlayabilirsiniz.

Hbr4.CoM Önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri”

Boğa Burcu

Parasal sorunlarınızla ilgili son adımı atma noktasına geliyorsunuz. Büyük bir kredi çekerek, borçlarınızı tamamen kapatabilirsiniz; ancak soru işaretlerinizi ortadan kaldırmak için konuyu uzman bir kişiye danışmalı ve ondan gelecek yorumlara kararınızı vermelisiniz.

Hbr4.CoM Önerisi: Verdikleri kişisel koçluk hizmeti sayesinde bugüne kadar binlerce kişiye ulaşan Marc ve Angel Chernoff, her birimizin hayatımız boyunca karşılaştığı ya da karşılaşabileceği zorlu zamanlardan daha güçlü ve daha “farkındalıklı” bir şekilde çıkmak için ihtiyacımız olan 10 gerçeği bakın nasıl sıralıyor: “Zor zamanlardan geçerken unutmamanız gereken 10 gerçek”

İkizler Burcu

İş hayatınızla kişisel yaşamınız arasındaki dengeyi kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bu durum hayatınızda kaos yaratan sonuçlara sebep olabilir. Kafanızı toparlayıp dengeyi ve düzeni sağlamak için önceliklerinize göre doğru sıralamayı ve seçimleri yapmalısınız.

Hbr4.CoM Önerisi: Günümüz çalışma ve hayat koşullarında doğru yaşam dengesini bulmak kolay değil. Özellikle iş – yaşam dengesi, “iş vereninize bırakılamayacak kadar önemli bir konudur” diyor Nigel Marsh.¨İş-yaşam dengesini sağlamanın yolları¨

Yengeç Burcu

İş yerinizde sizi zorlayan ve canınızı sıkan konulardan uzak kalmak istiyorsunuz. Eğer mümkünse, yoğun temponuzu aksatmadan bir süreliğine evden çalışmayı denemeli ve tek başınıza halletmeniz gereken kritik projelere odaklanmalısınız.

Hbr4.CoM Önerisi: Gün geçtikçe daha fazla insan uzaktan çalışıyor. Evde, dışarıda hatta yakınlarındaki kafelerde bile bir “ofis” ortamı yaratmak mümkün. Şanslıyız ki, teknoloji ihtiyaç duyulduğunda ya da isteğe bağlı olarak evden çalışmak gibi bir esneklik sağlıyor ve her gün ofise gitme alışkanlığı olan insanlar bile bunu kullanıyor. “Evden çalışırken dikkat etmeniz gereken 6 anahtar nokta”

Aslan Burcu

Yakın bir dostunuz bugünlerde kişisel konularıyla ilgili desteğinize oldukça ihtiyaç duyabilir. Ona yardım etmeyi ve destek olmayı istediğiniz için birkaç günlüğüne tüm işlerinizi erteleyip kendisiyle ilgilenebilirsiniz.

Hbr4.CoM Önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler”

Başak Burcu

Bu hafta, acil olarak yetiştirmeniz gereken bir proje nedeniyle ofiste geç saate kadar kalacağınız günler sizi bekliyor. Bu nedenle, önümüzdeki günler için söz verdiğiniz planlarınızı iptal etmek zorunda kalabilirsiniz.

Hbr4.CoM Önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?”

Terazi Burcu

İş yerinde beklenmedik bir gelişme bütün düzeninizi değiştirebilir. Bu ani durumun canınızı sıkmasına izin vermeden, yakın zamanda teklif edilen diğer fırsatları değerlendirebilir ve kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz.

Hbr4.CoM Önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler”

Akrep Burcu

Bir yakınınız sizden maddi olarak yardım isteyebilir. Kendisine borç verebilirsiniz ancak bu konuda geçici çözümler yerine, kalıcı ve uzun vadeli çözümler için de fikirlerinizi ve önerilerini de sunmanız iyi olabilir.

Hbr4.CoM Önerisi: Zor durumda olan ve yardımınıza ihtiyaç duyan yakınlarınıza yardım etmeyi ihmal etmeyin. Onlara vakit ayırarak, değerli olduklarını gösterin. “Asla pişman olmayacağınız 53 şey“

Yay Burcu

Yeni ilişkiniz için romantik bir plan yapıyor olabilirsiniz, ancak son dakikada beklemediğiniz bir aksilikle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle süreci biraz akışına bırakmalı ve bu konuda şimdilik anlık aksiyon almalısınız.

Hbr4.CoM Önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?”

Oğlak Burcu

Bugünlerde, yoğun iş temponuz ve sonu gelmeyen planlarınız nedeniyle sağlığınızı ihmal ediyor olabilirsiniz. Spor rutininiz ve beslenme konusundaki disiplininizi tekrar kazanmalı, yaza sağlıklı ve fit bir şekilde giriş yapmalısınız.

Hbr4.CoM Önerisi: Hayatınızı olumlu yönde geliştirebilmek için, önce sağlıklı olmaya bakın. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için “Live up” kategorimizdeki beslenme ve spor önerilerine göz atın.

Kova Burcu

Aşk konusunda şansınız dönebilir ve uzun bir süreden sonra yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Huzurlu ve mutlu günler çok yakında sizi bekliyor.

Hbr4.CoM Önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi”

Balık Burcu

Bu sıralar evinizde olmak size huzur veriyor ve sürekli yeni bir değişiklik yapmak istiyor olabilirsiniz. Küçük dokunuşlarla güzelleştirdiğiniz evinizi, duvarlarına alacağınız sanatsal tablolarla farklı bir hava katabilirsiniz.

Hbr4.CoM Önerisi: Dijital dünyanın hayatımıza sunduğu faydalara her gün bir yenisi daha ekleniyor.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır