#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,9681
 • EURO
  8,2623
 • ALTIN
  453,17
 • BIST
  1,1801
22 Mayıs 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

22 Mayıs 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Günlük burç yorumları sizlere fikir verip, birçok konuda yol gösterebiliyor. Burçlarda bugün neler oluyor?

22 Mayıs 2020 Cuma KOÇ BURCU YORUMLARI

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürüyor. Kendinizi biraz daha gösterme fırsatınız olabilir. Lider yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve iddialı davranabilirsiniz. Büyüleyen ışığınızla dikkat çekici olabilirsiniz.

22 Mayıs 2020 Cuma BOĞA BURCU YORUMLARI

Kontrolünüz dışı olaylara, unutkanlığa her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün geçirebilirsiniz. Kafanızı sizin dışınızda gelişen durumlara çok da takmamaya çalışmalısınız.

22 Mayıs 2020 Cuma İKİZLER BURCU YORUMLARI

Arkadaşlarınız arasında, sosyal gruplarınızla paylaşımlarınızda fedakâr ve özverili yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Fikir ve görüşleriniz yenilikçi ve sıra dışı taraflarınızı yansıtabilir.

22 Mayıs 2020 Cuma YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Hedefleriniz doğrultusunda planlı, düzenli, organize hareket etmeye istekli, kararlı olabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Yaşlı ve olgun kişilerle, otorite konumunda kişiler, yönetici veya patronlarınızla görüşebilirsiniz.

22 Mayıs 2020 Cuma ASLAN BURCU YORUMLARI

Uzaklardan haberler gündeminize gelebilir. Yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konularla ilgilenebilirsiniz. Akademik, sosyal konularla ilgilenebilirsiniz.

22 Mayıs 2020 Cuma BAŞAK BURCU YORUMLARI

Ortak maddi konularda iddialı davranabilirsiniz ancak gözden kaçabilecek detaylara dikkat etmelisiniz. Araştırmacı, meraklı ve sorgulayıcı olabileceğiniz bir gündesiniz.

22 Mayıs 2020 Cuma TERAZİ BURCU YORUMLARI

İkili ilişkiler açısından hareketli gündem bugün de sürüyor. Eşinizle, ortağınızla ve onlarla bağlantılı konularla ilgilenebilirsiniz. Yalnız kalmayı tercih etmeyeceğiniz bir gün olabilir.

22 Mayıs 2020 Cuma AKREP BURCU YORUMLARI

Günlük iş ve uğraşlarınızın zamanınızı alacağı bir gün olabilir. Detaylar konusunda dikkatli olmanız, mükemmeliyetçi yönlerinizi törpülemeniz gerekebilir. Sağlık, hijyen, temizlik konularıyla ilgilenebilirsiniz.

22 Mayıs 2020 Cuma YAY BURCU YORUMLARI

Sevdiklerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul ederken, sevgi uğruna elinizden geleni yapmaya hazır olabilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızın ön planda olduğu, kalbinizin sesinin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz.

22 Mayıs 2020 Cuma OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ev ve aileyle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Tadilat, tamirat işleri, evinizde yapılması gereken diğer işler vaktinizi alabilir. Mutfak işleriyle ilgilenebilirsiniz. Fazla dağılmamaya dikkat.

22 Mayıs 2020 Cuma KOVA BURCU YORUMLARI

İletişimde söz ve konuşmalara, yanlış anlamalara dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Kelimeleri doğru seçmek, anlamda dağılmamak için gayret gösterebilirsiniz.

22 Mayıs 2020 Cuma BALIK BURCU YORUMLARI

İş ve para konuları zamanınızı alırken kaynaklarınızı ve sahip olduklarınızı iyi değerlendirmek adına iddialı davranabilirsiniz. Ancak hesap işlerinde rakamlara ve detaylara dikkat etmek gerekiyor.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Belgesel Seyret