İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2019 yılı Nisan ayı memur alımı yapan kamu kurumları !

Kamu kurumlarından İç İşleri Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı başta olmak üzere, devletin bir çok kamu kuruluşlarına binlerce memur alımı yapılacaktır. 2019 yılı Nisan ayı için memur alımı yapan kamu kurumları, KPSS’li KPSS şartsız, en az ilköğretim, lise ve dengi okullar, önlisans ve lisans mezunu düzeyinde genel başvuru şartlarında farklılık göstermekle birlikte, her kamu kurumunun alım şartları; kendi ilan başvurusu içeriğinde belirli şartlara bağlanmıştır. Aşağıda memur alımı yapan kamu kurumlarının yayınladığı iş ilanları yer almaktadır. Peki kurumların memur alımı başvuru şartları nelerdir? Kimler memur alımı başvurusunda bulanabilir?.. Tüm detaylar haber içeriğimizde..

Devletin bazı kamu kurumları, 2019 Nisan ayı için onlarca iş ilanı yayımladı. Yayımlanan iş ilanları kapsamında kamu kurumlarından İç İşleri Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı başta olmak üzere, devletin bir çok kamu kuruluşlarına binlerce memur alımı yapılacaktır. Aşağıda kamu kurumlarının yayımladığı memur alımı ile ilgili iş ilanları yer almaktadır. İlgili iş ilanı hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru şartlarını öğrenmek için, her bir ilan için hemen altında belirtilen linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2019 Nisan ayı memur alımı yapan kamu kurumlarının listesi şöyle;
1 – Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kurum dışı iş ilanları ekranı üzerinden 3 yeni ilan yayımlandı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

2 – İş Bankası kariyer ekranı üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve Nisan ayı personel alım ilanına yer verildi. Peki İş Bankası personel alımında genel ve özel şartlar neler?

3 – TÜBİTAK toplamda 46 memur alımı ve personel alımı için yeni iş ilanları yayınladı!.. TÜBİTAK, Ankara ve Kocaeli Gebzede görevlendirmek üzere farklı iş ilanları yayınladı. Yayınlanan iş ilanları kapsamında 46 memur alımı ve personel alımı yapacağını duyuran TÜBİTAK, başvuru şartları hakkında detayları açıkladı. Memur alımı ve personel alımı ile ilgili yayılanan resmi ilam haber içeriğimizde açıklanmıştır..

4 – Çukurova Üniversitesi 2019 öğretim görevlisi alımı ilamı yayımlandı. Üniversite Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilama göre, üniversite kendi bünyesine almak üzere toplamda 43 öğretim görevlisi alımı yapılacağını duyurdu. Yapılacak akademik personel alımı ile ilgili başvurular başladı. Personel alımı başvuruları 19 Nisan 2019’da son ermektedir. Peki Akademik personel alımı başvuru şartları nelerdir? Kimler başvuruda bulunabilir?..

5 – Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, 2019 yılı memur alımı ilamı yayınladı. Üniversitenin yaptığı memur alımı ile ilgili olarak, kendi bünyelerinde görevlendirilmek üzere 71 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Personel alımı ile ilgili yapılan duyuruda, alınacak personellerin hastanede görevli olarak çalışacağı belirtildi. Peki Sivas Üniversitesi memur alımı başvuru şartları nelerdir. Memur personel alımı ne zaman başlayacak? ayrıntılar haberimizin içeriğinde yer almaktadır.

6 – Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden ilana çıkan İçişleri Bakanlığı farklı kadrolarda görevlendirmek üzere işçi alımları yapıyor.

7 – 4 Nisan 2019 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğüne 356 işçi alınacak…

8 – Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli ilanlar yayımlanırken polis alımı için de ilan yayımlandı. Söz konusu polis alımı için başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Peki nasıl başvuru yapılacak? İşte detaylar…

9 – Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre 2 bin 500 kadın polis alımında yeni bir gelişme yaşandı ve 2500 kadın polis alımında polis sayısı artırıldı.

10 – 2019 Nisan Ayı Memur ve Personel Alım İlanları (KPSS’li ve KPSS’siz İle Lise, Önlisans ve Lisans)

11 – 3 Nisan 2019 tarihli Resmi Gazete’de yeni bir kamu MEMUR personeli alım ilanı yayımlandı. Peki ilana göre başvuru şartları neler? İşte detaylar.

12 – Diyanet İşleri Başkanlığı personel alımı sürecinde taban puanları 50’ye kadar inerken, Diyanet 4-B sözleşmeli personel alımı sözlü sınava hak kazananlar belirlendi. Diyanet İşleri tarafından yapılan açıklamaya göre, sözlü mülakatta başarılı olan adaylar, tercihlerini 7 Nisan 2019 tarihine kadar Diyanet İşleri Başkanlığı’nın internet sitesi üzerinden tamamlayabilecekler. İşte 2019 Diyanet tercih duyurusu ve tüm detaylar.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri