#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,8054
  %-0,07
 • EURO
  7,5701
  %0,02
 • ALTIN
  379,95
  %-0,25
 • BIST
  8,4979
  %-0,22
2 Haziran 2019 pazar günlük burç yorumları !

2 Haziran 2019 pazar günlük burç yorumları !

2 Haziran 2019 pazar günlük burç yorumları ! alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde ve daha birçok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. 2 Haziran 2019 pazar günlük burç yorumları ! ? 2 Haziran 2019 pazar günlük burç yorumları ! İşte 2 Haziran 2019 pazar günlük burç yorumları burçlar…

Koç Burcu

Karlı anlaşmalar yapabilir ve iyi bir gelir elde etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu süreçte imzalayacağınız sözleşmelerle ilgili tüm hukuki süreçleri yerine getirmeli ve ileride sizi sıkıntıya sokacak küçük detayları atlamamalısınız.

Hbr4.CoM önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Boğa Burcu

Evinizi yenileme planlarınız varsa ya da şu anki evinizi satarak yeni bir ev almayı düşünüyorsanız, finansal durumunuzla ilgili olumlu gelişmeler sayesinde bu planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi:: Yeni bir yere taşınıyorsanız, ya da bulunduğunuz ev ile ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, renklerin gücünü kullanın. ¨Evinizin her odası için farklı renk seçenekleri¨

İkizler Burcu

Ortağınız ya da yakın çalışma arkadaşınızla konuşma yapmak için doğru zamanı bekliyor olabilirsiniz. Gergin zamanların ardından, ortamın yumuşamasıyla karşılıklı bir anlayış sağlayabileceğiniz bir diyalogla sorunlarınız aşabilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu“

Yengeç Burcu

Kendinize yeni bir gelir kaynağı yaratmaya çalışıyor olabilirsiniz. Aslında uzun süredir kullanmadığınız eski elektronik eşyalarınızı ve depoda sakladığınız diğer ikinci el eşyalarınızı satışa çıkararak geçici bir çözüm bulabilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Meşgul değil üretken olun. ¨Üretkenlik sanatı: dakikalar içinde saatler kazanın¨

Aslan Burcu

Bugünlerde arkadaşlarınızla bolca vakit geçirebilir ve sosyal ortamlarda yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Sürpriz bir tanışma sonrasında, ilişkiniz arkadaşlık boyutundan farklı bir şekilde ilerleyebilir.

Hbr4.CoM önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Başak Burcu

Neredeyse olumlu sonuçlandığını düşündüğünüz bir fırsatla ilgili negatif bir sonuç olabilirsiniz. Bu hiç beklenmedik terslik sizin de canınızı sıkacak, ancak sevgiliniz bu konuyu fazlasıyla dert edinebilir.

Hbr4.CoM önerisi: Hayatımızda yaşadığımız sıkıntıları, özellikle de konular ilişkimizle ya da partnerimizde rahatsızlık duyduğumuz şeylerle ilgiliyse zorluk yaşayabiliriz. İlişkimizi olumsuz etkileyebileceğini düşündüğümüz ya da sevdiğimiz kişiyi incitebilecek konuşmaları yapmaktan çekiniriz. “İlişkinizle ilgili problemleri partnerinizle paylaşmanızı kolaylaştıracak pratik bilgiler”

Terazi Burcu

Bu sıralar, işiniz nedeniyle oldukça seyahat etmeniz gerekebilir. Seyahatlar esnasında, sağlığınıza da mümkün olduğunca özen göstermeli ve yediklerinize dikkat etmelisiniz. Mideniz zaman zaman hassaslaşabilir.

Hbr4.CoM önerisi: Yazın yaklaşmasıyla beraber fit kalmaya özen gösterdiğiniz bu dönemde, yediklerinize dikkat etmenize rağmen midenizde şişkinlik hissediyorsanız farklı sebepleri olabilir. “Midenizde şişkinliğe sebep olabilecek besinler ve dış etkenler”

Akrep Burcu

Size yeni kapılar açabilecek oldukça varlıklı ve çevresi geniş biriyle tanışabilirsiniz. Kariyerinize sağlayacağı olumlu katkıların yanı sıra, size karlı ve kazançlı ilginç fırsatlar da sunabilir.

Hbr4.CoM önerisi: Varlığınızı etkileyen faktörler arasında, davranışlarınızın da yeri vardır. Business Insider’da yayınlanan bu makale, gelir düzeyi yüksek kişilerin yaptıkları ve yapmadıklarıyla ilgili farklı bir gözlem sunuyor. “Varlıklı kişilerin yaptığı ve yapmadığı 9 şey”

Yay Burcu

Genelde rahatlamak için yaptığınız kısa tatilleri yalnız başınıza geçirmeyi seviyor olabilirsiniz. Fakat bu sefer gitmeyi planladığınız özel destinasyona yakın dostunuz ya da kardeşinizle gitmeyi isteyebilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Yavaş yavaş tatil hazırlıklarınızı yapmaya başlamışken, sabırsız tatilcilerin resmi olarak yaza girdiğimiz Haziran ayı itibariyle bu yaz kesinlikle yapması gerekenler: “Yazı resmi olarak başlatanlara Haziran ayına özel tatil önerileri”

Oğlak Burcu

Uzun süredir ümidinizi kestiğiniz bir borçlunuzdan haber gelebilir ya da bürokrasiye takılmış bir dosyanızdan beklenmedik bir parayı sonunda alabilirsiniz. Bu sürpriz gelir sayesinde oldukça sevinebilir ve kendinize güzel bir hediye alabilirsiniz.

Hbr4.CoM önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Kova Burcu

Uzun süredir aradığınız aşkla hiç ummadığınız bir anda karşılaşabilirsiniz. Dostlarınızla gittiğiniz bir eğlence sonrası, o özel insanla tanışma fırsatı sizi bekliyor olabilir.

Hbr4.CoM önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?”

Balık Burcu

Evinizde bir şeylerle uğraşarak zaman geçireceğiniz günler sizi bekliyor. Bir süre sosyal hayattan uzak kalarak evinizde huzurlu bir şekilde vakit geçirmek size iyi gelebilir.

Hbr4.CoM önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlenmenin önemi¨

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır