#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  7,6604
 • EURO
  8,9115
 • ALTIN
  458,62
 • BIST
  1,1633
17 Ağustos 2020 günlük burç yorumları

17 Ağustos 2020 günlük burç yorumları

KOÇ: Beklenen misafirlerin gelmesi sizi sevindirecek.

Dostlarınızla bir arada coşkulu zamanlar yaşayacaksınız.

Duygusal yaşamınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. İlişkilerde yapıcı paslaşmalar söz konusu olacak.

BOĞA: Yaratıcılığınızı karşı tarafa aktarabilirseniz mesleki başarınızı ve kariyer hırsınızı olumlu şekilde kullanacaksınız.

İnatçı yapınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız. İkna kabiliyetinizi ortaya koymalısınız.

İKİZLER: Bu dönem arkadaş gruplarınızda ilginizi çekecek biri ile tanışabilirsiniz. Duygularınızı sınamalı ve yanlış bir ilişkiye girmek istemiyorsanız temkinli davranmalısınız.

Çevreyle iletişiminiz mükemmel ilerliyor.

YENGEÇ: Özgüveninizin sağladığı tüm konularda başarılı olmaktan gurur duyacağınız çalışmalarla gündeme geleceksiniz.

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda oluşmasını beklediğiniz duygusal bağlar iş veriminizi daha da artırıyor.
ASLAN: Değişik alanlarda yaptığınız çalışmaların ilgi görmesi motivasyon gücünüzü artırırken düşünce sınırlarınızı genişletiyor. Çevrenizde birçok zincirleme işin üstesinden gelebileceksiniz.

BAŞAK: Bugün çekiciliğinizi ve enerjinizi birleştireceksiniz. Aşk yaşantınızı renklendirmek için duygusal yönlerinizle ortaya çıkacak ve sevdiğiniz kişiyi büyüleyeceksiniz. Onun size olan hayranlığı daha da artabilir.

TERAZİ: Karamsarlık için uygun bir gün değil. Küçük ayrıntıların sizi sıkmasına izin vermeyin. Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gizli çatışmalar yaşanabilir.

AKREP: Sizin her zamanki çözümcü yapınız sayesinde olayları çok çözecek ve dinginliğe kavuşacaksınız. Bugün çevre koşullarında gözle görülür bir hareketlenme ortaya çıkacak. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.

YAY: Duygusal, romantik ve her an gözyaşı dökmeye hazırsınız. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Karşı taraf sizi yanlış anlıyor.

OĞLAK: Doğal yapınızı ortaya koyacak çalışmalarla ses getirmek istiyorsunuz. Güçlü bağların önemli olduğunu bildiğiniz için ilişkilerinizde denge arıyorsunuz.

Hava şartlarından kaynaklanan strese dikkat etmelisiniz.

KOVA: Kapınızı kimseye kapatmak istemiyorsunuz. Bugün, partnerinize karşı olumlu ve koruyucu duygularla hareket edecek, ona sahiplenici davranacaksınız. Düşüncelerinizdeki yaratıcılık sizi ön plana çıkaracak.

BALIK: Gizli yönlerinizi ortaya koyacaksınız. Beklenmeyen şartların gelişmesiyle birçok uygun şartın sunulması sizi çok şaşırtabilir.

Zevkleriniz için para harcayacaksınız. İşlerinizin yoğunluğu sinirlerinizi yorabilir.

 

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Belgesel Seyret