#beraberbaşaracağız
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !

 • DOLAR
  6,7407
  %-1,01
 • EURO
  7,4123
  %-0,17
 • ALTIN
  370,77
  %-2,04
 • BIST
  8,3244
  %0,22
15 Mayıs Cuma 2020 Günlük Burç Yorumları

15 Mayıs Cuma 2020 Günlük Burç Yorumları

15 Mayıs Cuma 2020 itibari ile Merkür’ün burç değiştiriyor. Burçlarda neler oluyor? 15 Mayıs Cuma 2020 günlük burç yorumları…

15 MAYIS KOÇ BURCU YORUMLARI

Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde yakın çevre, komşu ve kardeşleriniz arasında iletişiminizi hızlandırabilir, merak duygunuz, bilgiye ve eğitime olan ilginiz artıyor.

15 MAYIS BOĞA BURCU YORUMLARI

Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde maddi konular, iş ve ticaret konularında iletişim ve görüşmeleri hızlandırabilirsiniz. İş planları yapmak ve sahip olduklarınızı değerlendirmeye odaklanmak için iyi bir üç hafta olabilir.

15 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle kendinizi daha çok gösterebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. İletişime açık olacağınız bu dönemde kendinizi daha iyi anlatabilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

15 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde mistik ve spiritüel konulara, ruhsal ve manevi alana olan merakınız ve ilginiz artıyor, bu konularla ilgili başka kişilerle tanışma ve görüşme fırsatınız olabilir.

15 MAYIS ASLAN BURCU YORUMLARI

Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde sosyal açıdan çok daha aktif olabilir, dostlarınızla iletişimi hızlandırabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir, fikirlerinizi daha berrak şekilde ifade edebilirsiniz.

15 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde iş ve kariyer konularında iletişimi hızlandırabilir, iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Üstlerinizle daha fazla görüşebilirsiniz. Fikirlerinizi ifade etmekte zorlanmayabilirsiniz.

15 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda iletişim ve haberleşme hızlanabilir, sosyal paylaşımlarınızdaki akıcılık dikkat çekici, ikna edici olabilir.

15 MAYIS AKREP BURCU YORUMLARI

Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde iş ve para konularına daha çok kafa yorabilir, konsantrasyon isteyen işlere odaklanabilirsiniz. Çözüm bekleyen sorunlara kafa yorabilirsiniz.

15 MAYIS YAY BURCU YORUMLARI

Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde ikili ve birebir ilişkilerde diyaloğu, iletişimi artırma ve hızlandırma imkânına sahip olabilirsiniz. Eşinizle, ortağınızla daha çok konuşabilirsiniz.

15 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde sağlık ve şifa konularına ilgi ve merakınız artıyor. Bu konularla ilgili kişilerle tanışabilir, bir araya gelebilirsiniz. Merak duygunuz yükseliyor.

15 MAYIS KOVA BURCU YORUMLARI

Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde aşkta iletişim öne çıkıyor, sevgilinizle daha fazla diyalog halinde olabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz bir uğraşla daha çok ilgilenebilir ve daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

15 MAYIS BALIK BURCU YORUMLARI

Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde aşkta iletişim öne çıkıyor, sevgilinizle daha fazla diyalog halinde olabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz bir uğraşla daha çok ilgilenebilir ve daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Haberi Beğendiniz mi ?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır