İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

1 Hafta Şekeri Bırakırsanız Ne Olur ?

Aşırı şeker tüketimi sağlığınızı ciddi derecede etkileyebilir. Her geçen gün şekerin zararları, şekerin sebep olduğu hastalıklar, şekeri bırakmanın faydaları ile ilgili yeni şeyler öğreniyoruz. Peki fazla şeker tüketimi vücudumuza ne gibi zararlar veriyor, şeker tüketiminin zararları nelerdir? Şeker tüketmemek mümkün değil ama fazla şekeri bırakmak, ya da bırakamıyorsak bile şekeri azaltmak bir çok konuda oldukça işe yarayacaktır.

Şekeri Bırakmak ya da Azaltmak İçin 15 Neden ve Şekerin Zararları videomuzla sizleri bu konuda bilgilendirmek istedik.
Bilindiği gibi fazla şekerin zararları kalp krizi, yüksek tansiyon, alzheimer, şeker hastalığı, kalp damar hastalıkları gibi kabarık bir liste ile karşımıza çıkıyor. En çok bilinenleri şeker hastalığı, diyabet, gizli şeker olsa da; fazla şeker kullanmanın bunların yanı sıra cilt, beyin, uyku, ruh durumumuz, gözlerimiz, kilo kontrolü ve bağışıklık sistemi üzerinde bile etkileri vardır.
Bu videomuzda fazla şekerin zararlarına değinip, şekeri bıraktıktan sonra 1 hafta içinde vücudumuzda ne gibi değişikliklerin olacağını, şekeri bırakmanın ya da şeker tüketimini azaltmanın faydalarını, şekeri bırakmanız için 15 nedeni sizlerle paylaşacağız.
Şekeri Bırakmak ya da Azaltmak İçin 15 Neden ve Şekerin Zararları videomuzla karşınızdayız.

Haberi Beğendiniz mi ?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzmir Dizi Fragman Tv En Güzel Aşk Sözleri , pdf e-kitap indir